Łukasz Wawrziczek
kontakt
+48 537 462 530

LuKaS 
moja witryna w sieci
hobby, pasja...

kwatery

kwatery

 

super nocleg okolice 30-40 zł osoba, blisko morza, do dyspozycji domki letniskowe jak również pokoje w domu...telefon podany to bezpośredni do miłej strasznej pani, z która zawsze rozmawiam, a nocowałem tam już kilkukrotnie...co do dokładnego adresu to niestety nie pamiętam, ale wg mapy to jest dokładnie tam, po telefonie najlepiej zapytać dokładnie nr.

województwo: zachodniopomorskie

miasto: Sianożęty
ul. Lotnicza

tel: 500-524-853

położenie GPS

 

piękna agroturystyka, miejsce ciche, środek super, czysto, łazienka wspólna do wszystkich pokoi, na dworze świnki, kucyki, kury, kozy i inne, SUPER, co do ceny to niestety nie pamiętam, ale warto ;), możliwość rozpalenia ogniska, drzewa pod dostatkiem z pobliskiego lasku...

województwo: opolskie

miasto: Szczedrzyk
tel: 77 420-23-00

położenie GPS

 

kwaterka pracownicza, ale warunki i cena OK, nie pamiętam już ile płaciłem, ale wiem że nie było to dużo, rower bezpieczny w garażu.

województwo: opolskie

miasto: Namysłów
tel: 601-232-785

położenie GPS

 

kwatera rezerwowana przez booking podobnie jak z Wiedniem, ale cena jak na centrum Pragi wyśmienita, problem był z rowerem ponieważ nie ma wyznaczonego miejsca i trzymałem w pokoju ale za kaucją 2000 koron, absurd, tanio ale ogólnie nie polecam.

Państwo: Czechy

miasto: Praga
tel: +420 777 222 333

położenie GPS

 

kwatera rezerwowana przez booking, luksów to nie ma ale jak na centrum Wiednia to lokalizacja i standardy OK, cena również, rower mozna bezpiecznie schować w podwórzu...

Państwo: Austria

miasto: Wiedeń
tel: +43 19823314

położenie GPS

 

Domki letniskowe, nie pamiętam już ceny za noc, ale miejsce super, jak tam byłem to było jeszcze w budowie, ale domki już stały na chwilę obecną obstawiam, że obiekt się mocno rozbudował.

woj. dolnośląskie

miasto: Domasławice
Domasławice 30
tel: 730-057-013

położenie GPS

 

nocleg w odległości 3 km od centrum, dom wielorodzinny, lokatorzy pracownicy, cena 35 zł od osoby, warunki przyzwoite jak to bywa w kwaterach tego typu.

woj. kujawski-pomorskie

miasto: Toruń
ul. Borowiecka 13 przy szpitalu
tel: 793-552-223

położenie GPS

 

Prywatny dom starszej Pani, warunki bardzo fajne, ale drogo cena 50 zł z pościelą, łazienka wspólna, warto negocjować, udało mi się osiągnąć cenę 40 zł, ale łatwo nie było ;)

woj. lubelskie

miasto: Annopol
ul. Partyzantów 21
niestety nie posiadam już kontaktu telefonicznego, ale na bramie jest duży baner noclegi

położenie GPS

 

 

 

 

 

 

 

zostaw komentarz jeśli skorzystałeś z któregoś z noclegów, lub podziel się swoim doświadczeniem, opisz krótko... 

Free Joomla Lightbox Gallery

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież