Łukasz Wawrziczek
kontakt
+48 537 462 530

LuKaS 
moja witryna w sieci
hobby, pasja...

Odbiór nowego treking'a TrekDisk520

Stary rower Kross trekkingowy odszedł do lamusa, został sprzedany heh nawet na umowę kupna sprzedaży :), a to dlatego że był oznakowany w Straży Miejskie i posiadał wybity nr na ramie i wydane zostało do tego świadectwo, no ale cóż odszedł i nie wróci heh, swoje przejechał wg moich zapisków zrobił przez trzy lata jakieś 27 tyś km. więc niech idzie teraz gdzie indziej pojeździć, a jak by nabywca to wiedział to bym się z nim pewno dalej bujał ;). Sprzedany, więc pora na nowy, ale jaki hmm na pewno nie taki sam lub podobny, nie chce amorka z przodu, nie chce tarczówek z hydrauliką, chce mieć rower pod siebie, wygodny, dopasowany i na długie dystanse i wiem, że jest to do osiągnięcia, ale niestety za takie marzenia trzeba tez słono zapłacić.
Po kilku miesiącach czytania, wybierania w końcu jest zdecydowałem się na markę TREK i model roweru Disc 520 dokładnie taki jaki sobie wymarzyłem...

a tak wygląda obładowany na stronie producenta, zapewniam, że u mnie tez nie będzie miał lekko i będzie targał pełno gratów w sakwach :)

foto2

rower wybrany, no ale cóż nigdzie nie ma go na sklepie więc zamawiam u znajiomego w Zabrzu u Arka (dzięki Ci jeszcze arz z tego miejsca), zamówieni na początku grudnia a odbieram 10-go stycznia :), a to zdjęcie z dnia około 4-go stycznia które podsyła mi Arek...

foto3

rower już do odebrania, ale nie mam czasu tam pojechać, a znajomi mnie wkurzają bo Dyzio tak ten na zdjeciu to już tzrecia osoba która maca ten rower prze demną, wcześniej był Pjoter i Krzysiek, ale tu bez fot, nie mieli na tyle odwagi chyba :)

foto4

jest, jest nadszedł ten dzionek jadę autem po niego, autem bo do Zabrza nie mam się jak dostać, a i pogoda do bani dziś więc szkoda w marasie zaraz go przeciagać ;)

foto5

nio i jestem na miejscu, od razu foto z gościem całego zamieszania Arkiem ;)

foto6

i przed sklepem, przed wpakowaniem do auta...

foto7

no i lezy już sobie u mnie w aucie, jeszcze odpoczywa ;)

foto8

a tu już u mnie na moich terenach ;)

foto9

i w domciu :)

foto10

ajajajaj :)

foto11

a to fota obrazująca jak marzenia się spełniają, na monitorze rower jeszcze w obłokach a teraz już stoi obok :)

foto12

a tu już nawet ze mną śpi po tym jak żona zobaczyła kwotę na paragonie to poszła do drugiego pokoju, ale czy mi na złość zrobiła to sam jużnie wiem :)

foto13

także rowerek mam, teraz tylko lekkie dociągnięcia, zapiąc sakwy i w marcu prawdopodobnie jak pogoda pozwoli pierwszy tygodniowy wypad po kraju ;)

 

{jcomments on}